Funkční studium 2022 jde do finále
Připravujeme se na poslední moduly v tomto roce. V listopadu to opět propukne, už popáté v tomto roce. Pro oba ročníky je nachystán pěkný program.

První den jsou všichni zváni na jednu zájímavou školu, kde proběhne benchmarkingová návštěva.  Chceme představovat zajímavé organizace, které mohou být inspirací, ukázkou dobrých nápadů a zajímavých lidí. Těšme se.

Poté se přesuneme do penzionu v Lučenech nad Nisou, kde to lektoři do účastníků „řádně namelou a společně promelou“: Olga Medlíková – jak dobře komunikovat, Milan Appel – jak iniciovat a řídit změny v organizaci, Jarda Jindra – jak se správně rozhodovat a jaké k tomu potřebujeme informace a Jana Heřmanová – jaká je role organizace ve městě.

Nebude chybět Mikinova strategická hra, konzultace s lektory a organizátory. Jarda připravuje aktivitu „Hledaná osoba“ k tématu významu informací v práci vedoucího pracovníka.  Důležité budou třídnické hodiny, které budou zaměřeny hlavně na závěrečné práce. Jistě nebudou chybět výpravy za keškami a další vzájemné inspirace.

Poslední večer je jediný volný večer, tedy lépe řečeno večer, kdy se nepracuje. Vždy nás čeká překvapení, které obvykle připraví některý ze tří ročníků, v tomto modulu ze dvou.  To nás čeká i tentokrát.

A poslední den po obědě – hromadné loučení a hurá domů.